Wielkie emocje na szklanym korcie!

Do rozpoczęcia Drużynowych Mistrzostw Europy w Squashu został już tylko niecały miesiąc. Już pierwszego dnia kibiców polskiej reprezentacji czekają wielkie emocje: mecz Polska – Węgry będzie rozgrywany na szklanym korcie, dającym możliwość wyjątkowo komfortowego oglądania rozgrywanych na nim pojedynków.

W dodatku będzie to dla Polaków kluczowy mecz o wejście do pierwszej ósemki drugiej dywizji. Jeśli zwyciężą, będzie to historyczny sukces polskiego squasha!

Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 22:00. Dla kibiców to niezwykła okazja, aby nie tylko na żywo podziwiać najlepszych polskich zawodników, lecz przede wszystkim wesprzeć naszą reprezentację gorącym dopingiem w kluczowym dla niej momencie.

Drugiego dnia zawodów kolejna porcja wielkich sportowych emocji, tym razem zapewnią nam je Reprezentantki Polski, które aż dwa razy wystąpią na szklanym korcie. Pierwszy pojedynek o rozpocznie się o godz. 10:00, kolejny o godz. 18:00. To też mogą być dla naszych reprezentantek kluczowe mecze, dlatego również na nich nie może zabraknąć mocnego wsparcia ze strony kibiców.

Przypomnijmy, że Drużynowe Mistrzostwa Europy w Squashu odbędą się dniach 4-7 maja 2016 roku w KAHUNA Squash & Badminton, przy ul. Zawodzie 26 w Warszawie. Na żywo będzie można oglądać najlepszych europejskich zawodników tej dyscypliny. W ciągu czterech dni zobaczymy ponad 30 drużyn, 200 zawodników, około 330 spotkań.