Szukamy wolontariuszy – dołącz do zespołu

Każdy, kto chce wziąć udział w organizacji Drużynowych Mistrzostw Europy w Squashu, przeżywać niesamowite sportowe emocje i z bliska zobaczyć największe europejskie gwiazdy tej dyscypliny może zostać wolontariuszem Polskiej Federacji Squasha.

Od 1973 roku jest to najważniejsza impreza squashowa w Europie. Startują w niej najlepsi europejscy zawodnicy, w tym największe gwiazdy, takie jak Gregory Gaultier, Nick Matthew, Simon Rösner , czy Mathieu Castagnet . Wśród pań pojawią się m.in. Laura Massaro, Camille Serme i Alison Waters.

Podczas Mistrzostw głównym zadaniem wolontariuszy będzie obsługa techniczna kortów, a także pomoc zawodnikom i kibicom. Jak zostać wolontariuszem? Każdy, kto ma ukończone 16 lat może kliknąć na link  http://goo.gl/forms/6UjuyUQJNv i wypełnić umieszczony tam formularz. Do współpracy zostaną zaproszone wybrane osoby.

Organizatorzy zapewniają Wolontariuszom wsparcie i opiekę doświadczonego koordynatora, ubezpieczenie NNW, napoje i posiłek, pamiątkową koszulkę i certyfikat udziału w wolontariacie.

 

Harmonogram działań:

28.04.16 – zgłoszenia wolontariuszy poprzez formularz online do godz.23:59

30.04.16 – potwierdzenie listy przyjętych osób

03 – 07.05.16 – działania wolontariuszy podczas Mistrzostw

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na wybrane stanowisko warto zastanowić się, czy dysponujemy odpowiednią ilością czasu na wolontariat? Zapraszamy do współpracy.