KAHUNA Squash & Badminton

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Squashu (European Squash Team Championships) odbędą się w dniach 4-7 maja 2016 roku w Warszawie w klubie KAHUNA Squash & Badminton.

logo-kahuna

 
KAHUNA to jeden z najbardziej profesjonalnych klubów rakietowych w Polsce. Od 2003 roku uczestniczy w dynamicznym rozwoju squasha w naszym kraju, a od 2010 roku promuje także grę w badmintona i tenis stołowy.

KAHUNA to ponad 2000 m2 powierzchni, na której mieści się 8 kortów squashowych, 3 korty do badmintona, 2 stoły do tenisa stołowego oraz 2 sale do zajęć z trenerem personalnym.

W KAHUNIE regularnie trenuje Polska Reprezentacja Squasha oraz Polska Reprezentacja Badmintona.

KAHUNA (k&-‚hü-n&) w języku hawajskim oznacza strażnika tajemnicy, ale także osobę posiadającą znajomość jakiejś wiedzy, mocy czy umiejętności niedostępnej innym. Hawajscy Kahuni pełnili rolę szamanów, kapłanów oraz uzdrowicieli. Naturalnie zgłębiali swoje umiejętności, od dzieciństwa obserwując i przejmując sposób myślenia oraz działania swoich nauczycieli. Dojrzali Kahuni uczyli jak żyć w zgodzie ze sobą i celebrować codzienność.

Klub stara się spełniać rolę KAHUNY dla wszystkich osób zafascynowanych dyscyplinami sportu, które można tutaj praktykować.